WOW JS (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ro: Pagini în care acest cod PHP returnează <code>TRUE</code> (numai pentru experţi)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ro: Dacă este selectată opţiunea PHP, se introduce codul PHP între %php. Trebuie avut în vedere că executarea de cod PHP incorect poate face ca situl să devină inutilizabil.
