WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Blog
ar: المدونة

en: Create @name
ar: أنشئ @name
