WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Create @name
bo: @name་ཞིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པ
