WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Blog
ca: Bloc

en: Create @name
ca: Crea @name
