WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Blog
eo: Blogo

en: Create @name
eo: Verku @name
