WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Create @name
et: Lisa @name
