WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Blog
eu: Bloga

en: Create @name
eu: Sortu @name
