WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Blog
gl: Blogue

en: Create @name
gl: Crear @name
