WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Blog
he: בלוג

en: Create @name
he: יצירת @name

en: All blog posts
he: כל הפוסטים בבלוג
