WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Blog
hi: ब्लॉग

en: Create @name
hi: @name बनाएँ
