WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Blog
is: Blogg

en: Create @name
is: Stofna @name
