WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Create @name
km: បង្កើត @name
