WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name
