WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name
