WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Blog
lv: Blogs

en: Create @name
lv: Izveidot @name
