WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Blog
sq: Ditari

en: Create @name
sq: Krijo @name
