WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Blog
ta: வலைபதிவு

en: Create @name
ta: @name உருவாக்க
