WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: Create @name
af: Skep @name
