WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: Create @name
am: @name ፍጠር
