WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: January
de: Januar

en: February
de: Februar

en: March
de: März

en: May
de: Mai

en: June
de: Juni

en: July
de: Juli

en: October
de: Oktober

en: December
de: Dezember

en: not set
de: nicht gesetzt

en: Create @name
de: @name erstellen

en: Recommended modules
de: Empfohlene Module

en: Blog Archive
de: Blog-Archiv

en: All blog posts
de: Alle Blog-Artikel

en: Blog tags
de: Blog-Tags
