WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: máj

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: not set
hu: nincs beállítva

en: Create @name
hu: @name beküldése
