WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр

en: Blog
kk: Блогі

en: Create @name
kk: @name құру
