WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: May
mn: 5-р сар

en: Blog
mn: Блог
