WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: January
ps: جنوري

en: February
ps: فبروري

en: March
ps: مارچ

en: April
ps: اپریل

en: May
ps: مې

en: June
ps: جون

en: July
ps: جولای

en: August
ps: اګست

en: September
ps: سپتمبر

en: October
ps: اکتوبر

en: November
ps: نوومبر

en: December
ps: دسمبر
