WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda

en: Tuesday
pt: Terça

en: Wednesday
pt: Quarta

en: Thursday
pt: Quinta

en: Friday
pt: Sexta

en: Saturday
pt: Sábado

en: May
pt: Maio

en: not set
pt: Não definido

en: Create @name
pt: Criar @name
