WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name
