WP Blog - a WordPress-style blogging module. (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: May
th: พ.ค.

en: Blog
th: บล็อก

en: Create @name
th: สร้าง @name
