Wrapped Sites (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Custom CSS
da: Tilrettet CSS
