Wrapped Sites (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Custom CSS
de: Benutzerdefiniertes CSS

en: Column 1
de: Spalte 1

en: Column 2
de: Spalte 2
