Wrapped Sites (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: General Settings
es: Configuración General

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: Custom CSS
es: CSS personalizado

en: Column 1
es: Columna 1

en: Column 2
es: Columna 2
