Wrapped Sites (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Custom CSS
fr: CSS personnalisée

en: Column 1
fr: Colonne 1

en: Column 2
fr: Colonne 2
