Wrapped Sites (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS
