Wrapped Sites (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah
