Wrapped Sites (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Custom CSS
uk: Власні CSS

en: Column 1
uk: Колонка 1

en: Column 2
uk: Колонка 2
