Wrapped Sites (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
