Wrapped Sites (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Number of Cols
hu: Oszlopok száma
