Wrapped Sites (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua
