Wrapped Sites (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale
