Wrapped Sites (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
