Wrapped Sites (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun
