Wrapped Sites (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی
