Wrapped Sites (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön
