Wrapped Sites (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu
