Wrapped Sites (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Column 1
pl: Kolumna 1

en: Column 2
pl: Kolumna 2
