Wrapped Sites (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Custom CSS
pt: CSS personalizado
