Wrapped Sites (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal
