Wrapped Sites (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Custom CSS
ru: Пользовательский CSS
