Wrapped Sites (7.x-2.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Custom CSS
tr: Özel CSS

en: Column 1
tr: Sütun 1

en: Column 2
tr: Sütun 2
