Wrapped Sites (7.x-2.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung
