Wrapped Sites (7.x-2.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral
